Gayrimenkullerinizin Alım -Satım ve Kiralanmasında

Profesyonel Hizmet Sağlayan Firmamız 1997 Yılının Şubat Ayında İstanbul Merkezde İlk ofisini ve Şirket Merkezini Kurmuştur.

Şimdiye kadar ki başarılı çalışmaları sonucunda İstanbul Beylikdüzü Merkez Ofisten Sonra Yakuplu, Bahçeşehir Esenkent, Beykent Yeşilkent ,Silivri Değirmenköy,Sakarya Ferizli,Arnavutköy,Çanakkale,Muğla Bodrum Ofislerini Kurmuştur.

Şimdiye kadar 10 Bin den fazla kişi ev sahibi yapan EMLAK34 öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bir çok müşterisinin güvenini kazanmıştır ve en büyük referanslarımız ev sahibi yaptığımız müşterilerimizdir. İhlas Marmara Evleri 1. ve 2. Kısım ,Eston  Reşitpaşa ve Eston Deniz villaları ,Marmara Kavaklı Kent, Yakut Evleri Sitesi ,Çınar Evleri Sitesi, ve Beylikdüzü ve Bahçeşehir bölgesinde bir çok projenin satışını yapan firmamız hedeflerini daha geniş alanlara taşımak için

Kısa Vade deki Hedefimiz  2020 yılına kadar Marmara bölgesinde en az 20 ofis ve 100 profesyonel gayrimenkul danışmanı ile Siz Değerli Müşterilerimize Kusursuz hizmet vermek için alt yapı çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.

Yerelden ulusala büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak.

Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.

Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.

Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,

EMLAK34 deneyim ve uzmanlığıyla vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek, EMLAK34 ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanlarımızla tüm müşterilerimizi memnun etmektir.

 

 

Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerime profesyonel çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz,

 

 

 

DEĞERLERİMİZ

Güven,

Mükemmeliyet,

Memnuniyet,

Kaliteli hizmet,

Gelişim.

Güvenle Gelen Mutluğu Her zaman yaşıyoruz.

EMLAK34 Kazanç Zinciri, pazar araştırmaları yaparak, müşteriler ile etkin iletişim kurarak, başarılı ve özgün sunum tekniklerini kullanarak, temsil ettiği portföyleri en kısa zamanda ve en iyi değerler ile alıcılarla buluşturarak kazandıran sadece EMLAK34’de özgün bir başarı modelidir.

 

 

İnternet Alt Yapısını Son derece Gelişmiş Teknolojileri Kullanarak hazırlamış olan Emlak34 pazara çıkarılan her portföye çok kısa zamanda Müşteri Bularak satış için Emlak34'ü tercih eden müşterilerine çok kısa zamanda kazanç sağlamaktadır.

 

 

EMLAK34.COM

İnternet Sitesi İstanbul geneline bakıldığı zaman ilk emlak ilan sitesi olma özelliğini taşıyan günlük tekil ziyaretci yönünden bir çok ilan siteleriyle karşılaştırma yapıldığı zaman en çok ziyaret edilen ilan sitesidir bu ziyaret müşterilerimizin bizler sürekli takip etmelerini sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Konut ve Ticari Proje Pazarlama

Türkiye Genelindeki Mevcut, prestijin ve yatırım’ın imzasını taşıyan, Bölgesel ve lokal ihtiyaca cevap verebilecek niteliklerdeki, Ticari ve Konut projelerini, Türkiye, Ortadoğu ve Yabancı Ülkelerin Yatırımcılarına Sunumu.

Yatırım Danışmanlığı

EMLAK34 GAYRİMENKUL & DANIŞMANLIK Firması Olarak, Yurt içi ve Yurtdışı Yatırımcılarına  İnşaat Sektöründe  Beklentilerine Cevap verebilecek ve Yönlendirebilecek kapasitede. Akılcı yatırım yönetimi hizmeti sunarak, alış ve satış sonrası hizmetlerimiz Müşterilerimizin Büyümesinde Bir rehberlik hizmetidir, İstanbul'un parlayan yıldızı Beylikdüzü Yakuplu firmamızın merkezidir...

Ekspertiz & Bilirkişilik

Uzmanı olduğumuz İstanbul’da Bilirkişilik ve Temsil Ettiğimiz Müşterilerimiz Adına Türkiye’nin Her yerinde ekspertiz hizmetleri faaliyetlerimiz arasındadır.

Emlak Alım – Satım, Kiralama Aracılık Hizmetleri

Birincisi ‘’ Tek Yetkili ‘’ olduğumuz çalışmalarımız. Burada belli Süreli yapacağımız işlemleri taahhüt ettiğimiz, müşterilerimizin ‘’neden bizi seçmelerinin’’ akılcı olduğunu gerekçelendirdiğimiz, ‘’EMLAK34’’ dışında bir firma veya kişinin olmadığı sistemdir. Sistemin İçerisinde Alım-Satım Öncesi ve Sonrası Yatırım Danışmanlığı, Emlak Danışmanlığı, Mortgage Danışmanlığı, Hukuk Danışmanlığı, Tapu takibi, İç Mimarlık ve Dekorasyon & Tadilat, Emlak vergileri ve Beyannameleri, Kiralama işlemlerinde Fatura takibi, Aylık kira takibi, Gayrimenkul Masraf ve Tadilat Takibidir...

Alıcı-Kiracı Temsilciliği

Bugün bir alıcı adayı / kiracı adayı olarak da baktığımızda durum çok farklılık göstermemektedir .Alıcı adayları / kiracı adayları : farklı fotoğraf, anahtar bilgi, detay bilgi ve fiyatlarla incelemiş oldukları emlakları gezmek için randevular almakta ve gezdiklerinde bu portföylerin çoğunun çakışmakta olduğunu görmekteler. Ciddi zaman kayıpları, farklı emlakçı tipleri,vb,hoş olmayan durumlarda cabası   

EMLAK34 olarak bu durum için de alıcı / kiracı adaylarına çözüm öneriyoruz…Siz ne aradığınızı anlatın sizin yerinize biz gezelim, biz arayalım,Beğendiğiniz yer’ile ilgili tapu kaydını,belediye kaydınıda biz inceleyelim. Siz Değerli Müşterilerimizin Gereksiz zaman kaybını,Yanlış anlama,vb. gibi Durumlarını ortadan kaldıralım,Bu çalışmalarımızı müşteri portföyümüz’ile Real’de uygulamaktayız.

Hakkımızda Emlak34 Hakkında Detaylı bilgiler EMLAK34 Beylikdüzü Satılık Kiralık Emlak Ev Daire Arsa İşyeri,emlak34 hakkında bilgiler, hakkımızda,misyon,vizyon,kazanç,gelir,sermaye, EMLAK34 Beylikdüzü Satılık Kiralık Emlak Ev Daire Arsa İşyeri Emlak34 Hakkında Detaylı bilgiler